M.A.T. Set skříněk MARS 6791

Kód: 1877
2 hodnocení
Značka: M.A.T.
999 Kč –30 %
M.A.T. Set skříněk MARS 6791
999 Kč –30 % 699 Kč
Skladem (2 ks)

Kvalitní a odolné skříňky Mars, které nesmí chybět ani ve Vaší dílně, jsou vyrobeny z ocelového plechu a opatřeny odolným práškovým lakem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry: šířka – 306 mm, výška – 551 mm, hloubka rámu – 145 mm, hloubka včetně přesahu zásuvek – 155 mm, počet zásuvek: 45 x malá, 2 x střední, 1 x velká

BOX 6740:

Rozměry: šířka – 306 mm, výška – 147 mm, hloubka rámu – 145 mm, hloubka včetně přesahu zásuvek – 155 mm, počet zásuvek: 15 x malá

Kvalitní a odolné skříňky Mars, které nesmí chybět ani ve Vaší dílně, jsou vyrobeny z ocelového plechu a opatřeny odolným práškovým lakem. Čiré zásuvky a přepážky jsou vyrobené z trvanlivého materiálu PS(polystyrol).

Závěsné skříňky MARS – tradiční a praktický pomocník pro přehledné skladování drobných předmětů, součástek a ručního nářadí. Skříňky jsou vhodné pro vybavení dílen, garáží, výrobních provozů a všude tam kde je třeba mít drobné předměty přehledně uloženy.

Závěsné skříňky lze volně postavit, stohovat jednu na druhou(podstava je opatřena plastovými nožičkami), nebo zavěsit na stěnu. Skříňky jsou vyráběny v různých velikostech a variantách velikosti a uspořádání zásuvek. Skříňky lze kombinovat a tvořit z nich kompaktní celky.

Vnitřní prostory zásuvek lze jednoduše rozdělit pomocí plastových přepážek, které nejsou součástí skříňky a musí se samostatně dokoupit.

 

Může mít horší kartonový obal, zboží nové s plnou zárukou 2 roky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kufry a pořadače na nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.4 kg