RAID PROTI MRAVENCŮM nástraha 1 pastička

Kód: 1004
2 hodnocení
Značka: Raid
129 Kč –39 %
RAID PROTI MRAVENCŮM nástraha 1 pastička
129 Kč –39 % 79 Kč
Skladem (1 ks)

Raid insektcidní nástraha k hubení mravenců působí 24 hodin denně a poskytuje účinnou ochranu v interiérech i na venkovních terasách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Raid insektcidní nástraha k hubení mravenců působí 24 hodin denně a poskytuje účinnou ochranu v interiérech i na venkovních terasách. Nástrahu přenášející dělníci do hnízda, kde do 2 týdnů vyhubí celou kolonii, včetně larev a královny. V závislosti na úrovni zamoření působí návnada po dobu několika týdnů. Na rozsáhlé zamoření a pro dosažení maximálního účinku použijte několik nástrah současně.

Návod pro použití: Ostrým předmětem (nůžkami, šroubovákem, atd.) propíchejte děrovanou plochu na boční straně krabičky s nástrahou, tím pro mravence vytvoříte vstupní a výstupní otvory. Nástrahu umístěte poblíž hnízd nebo tam, kde mravenci pravidelně procházejí-podél stěn a základových desek, do rohů, pod dřezy a do skříněk. Maximálního účinku dosáhnete, když budete nástrahu pravidelně kontrolovat a dle potřeby ji každý měsíc vyměníte. Na silné zamoření použijte několik návnad současně.

 

Může mít horší kartonový obal, zboží nové s plnou zárukou 2 roky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na škůdce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg